Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

EFE METAL Sanayi’nin faaliyet alanları ‘geri dönüşüm kazanları’ ve ‘çelik  metal konstrüksiyon’ imalatıdır. Kurulduğu 2008 yılından beri Dünya’nın dört bir tarafında üstlendiği birçok projeyi eksiksiz ve sorunsuz teslim ederek sektörün öncü firmaları arasında yerini almış ve adından çokça söz ettirmiştir.
Deneyimli personel kadrosu ve gelişmiş alt yapısıyla (referanslarımıza bakınız) üstlendiği  işleri zamanında ve eksiksiz teslim ederek metal sektörünün öncü firmaları arasında yer almıştır.
Bu vesileyle  sadece Türkiye’nin değil  diğer ülkelerde ki en prestijli firmaların da tercihi olmuştur.

Tarihçe
EFE METAL Sanayi’nin hikayesi 2008 yılında başlamıştır. Üretimlerine ilk olarak bu tarihte 300 metrekare alan üzerine Cuma Uzun tarafından kurulan atölyede başlamıştır.


Yılların getirmiş olduğu iş deneyimleri sayesinde henüz yeni kurulduğu yıllarda bile, yüklenici olduğu geniş çaplı işleri üstlenerek büyük  projelere dahil olmuştur.


Sektörde dikkat çeken başarıları ve günden güne artan üretim kapasitesi ile bu gelişmelere paralel olarak üretim kapasitesini de arttırmıştır. Bu olumlu artışlar ve gelişmeler artık  Efe Metal Sanayi’nin ihracat yönünde ilerlemesinin de yolunu açmıştır.
Yoğun talepler ve zamanında iş tesliminin vermiş olduğu sorumluluklar 2011 yılında KUZEY IRAK’ta daha geniş kapasitede ek bir atölye kurulmasının da yolunu açmıştır.

Bu başarılar firmamız için “üretim kapasitesini artırma” ve “metal sektörünün merkezine ve kalbine daha da yakınlaşma” yılı olmuştur. 2013 yılı kurumsal yönetim anlayışına geçiş açısından bir dönüm noktası olmuştur.


2013 yılı, EFE Metal için EFE Metal, 2013 yılından itibaren kurumsal yönetim çalışmalarını hızlandırmıştır. İlerleyen yıllarda uluslararası kalite standartlarını sağlamak amacıyla bir dizi proje ve yapılanma sürecine geçilmiştir. Bu çerçevede hizmet kalitesini artırmak amacı ile müşteri odaklı toplam kalite yönetimi anlayışı benimsenmiştir.


2017 yılında yeni ve özel ürün yelpazesini iyice genişleten EFE Metal, “Şantiye Donanımları” markası ile metal sektörüne damgasını vurmuştur.
Müşteri odaklı anlayış ve kalite uygulamalarına hız kesmeden devam eden firmamız, sürekli gelişmeyi ve en iyiyi sunmayı ilke edinen anlayışıyla yeni projelerle başarılarını devam ettirecektir.


Müşteri Odaklı Üretim ve Kalite
•    EFE Metal;geri dönüşüm kazan ve çelik  metal konstrüksiyon alanında daima yenilikler sunmayı hedeflemektedir.
•    Tedarikçi firma olmaktan çok “bir çözüm ortağı” olarak kendini konumlandıran EFE Metal, bu amaca ve hedeflere uygun olarak müşterilerinin taleplerini kısa sürede istenen kalitede karşılamaya odaklanmıştır.
•    Ürün yelpazesinin tasarımından üretimine kadar her aşamada “yönetimde kalite anlayışı” dikkate alınmaktadır.

 

Ürün Talepleri ve Üretim Süreci
EFE Metal’in ürün talepleri ve üretim süreçlerine ilişkin uygulamaları şunlardır;
•    Sipariş veya ürün talepleri alındıktan sonra ihtiyaca göre yerinde keşif çalışması yapılır.
•    Süreç, statik hesaplamalar ve projelendirme çalışmaları ile devam eder.
•    Üretime alınan tüm malzemelerin girdi şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
•    Sevkiyat aşaması öncesi her ürün son kontrol ve çeşitli testlerden geçirilir.
•    Sevk onayının ardından müşterilerin istediği süre içinde ürünler “anahtar teslim” anlayışı ile teslim edilir.
•    EFE Metal; gelen bütün siparişler için ilk tasarımdan sevkiyata kadar geçen sürede kalite kontrol çalışmalarını eksiksiz yapmaktadır.
•    EFE Metal; siparişin kalitesini ve istenen sürede teslim etmeyi taahhüt eder.
•    EFE METAL; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

Hakkımızda
Cuma Uzun
Firma Yetkilisi / Company Representative

Atık Yağ Geri Dönüşümü, Waste Oil Recycling, Переработка отработанного масла, Recyclage des huiles usées, Türkiye Geri Dönüşüm, تدوير نفايات الزيوت, Altöl-Recycling, waste oil refinery, Tullantıların Yağlı İstehsalı, waste oil turkey, 废油回收, بازیافت نفت زباله, Recycling van afvalolie, 廃油リサイクル, Riciclaggio dei rifiuti, Återvinning av avfall, Reciclaje de aceites usados, Recycling Recipe, Oleum perdere Redivivus, Переработка отработанного масла, Reciclarea uleiurilor uzate, Reciclagem de óleo residual, Переробка відходів нафтопродуктів, Ανακύκλωση αποβλήτων πετρελαίου, waste oil recycling systems, systèmes de recyclage des huiles usagées,
Tags Petek Tasarım