Eşanjörler

Ana Sayfa / Eşanjörler
Eşanjörler

Reaktörde buharlaşan atık yağlar eşanjörlere geçecektir. Eşanjörde soğutma kulesinden gelecek olan soğuk su ile gaz haldeki atık yağlar tekrar sıvı hale geçecek ve yoğunluklarına göre destile tanklarına alınacaktır.

 

Tesiste soğutma suyu soğutma kulesinde su kullanılacaktır.Kuledeki su, sistem içerisinde geri dönüşümlü olarak kullanılacağından sürekli bir su tüketimi söz konusu olmayacak olup eksilmesinde su ilavesi yapılacaktır.Kullanılacak soğutma suyundan kaynaklı atıksu oluşmayacaktır.

Atık Yağ Geri Dönüşümü, Waste Oil Recycling, Переработка отработанного масла, Recyclage des huiles usées, Türkiye Geri Dönüşüm, تدوير نفايات الزيوت, Altöl-Recycling, waste oil refinery, Tullantıların Yağlı İstehsalı, waste oil turkey, 废油回收, بازیافت نفت زباله, Recycling van afvalolie, 廃油リサイクル, Riciclaggio dei rifiuti, Återvinning av avfall, Reciclaje de aceites usados, Recycling Recipe, Oleum perdere Redivivus, Переработка отработанного масла, Reciclarea uleiurilor uzate, Reciclagem de óleo residual, Переробка відходів нафтопродуктів, Ανακύκλωση αποβλήτων πετρελαίου, waste oil recycling systems, systèmes de recyclage des huiles usagées,
EFE METAL / Waste Oil Turkey (1/29/791)
Petek Tasarım