Ana Sayfa / Ürün Grupları / Plakalı Filtre / Filitreler

Filitreler

Filitreler

Karıştırma tankından alınacak olan yağ içerisindeki topraklardan ayırmak için filtre presden geçirilerek yarı mamül tankına alınacaktır.

 

Filtre presten geçecek olan yağın % 1’si kadar filtre keki oluşacak ve geçici depolama alanına alınacak ve lisanslı bertaraf tesislerinegönderilecektir.

 

Dolum/Depo Satış

 

Yarı mamül tankından dolum makinesine pompalar vasıtasıyla gönderilecek ve müşteri talebi doğrultusunda teneke ve IBC’lere doldurularak depolama alanına gönderilecektir.Depolama sonrası satışı gerçekleşecektir.

Bu Alandaki Çalışmalarımız (Referanslar)
Atık Yağ Geri Dönüşümü, Waste Oil Recycling, Переработка отработанного масла, Recyclage des huiles usées, Türkiye Geri Dönüşüm, تدوير نفايات الزيوت, Altöl-Recycling, waste oil refinery, Tullantıların Yağlı İstehsalı, waste oil turkey, 废油回收, بازیافت نفت زباله, Recycling van afvalolie, 廃油リサイクル, Riciclaggio dei rifiuti, Återvinning av avfall, Reciclaje de aceites usados, Recycling Recipe, Oleum perdere Redivivus, Переработка отработанного масла, Reciclarea uleiurilor uzate, Reciclagem de óleo residual, Переробка відходів нафтопродуктів, Ανακύκλωση αποβλήτων πετρελαίου, waste oil recycling systems, systèmes de recyclage des huiles usagées,
Tags Petek Tasarım